Acer Predator X49 X QD-OLED Oyun Monitörü Tanıtıldı, İşte Özellikleri

Aylardır süren tanıtımların ardından Acer sonunda Predator X49 X QD-OLED oyun monitörünü tanıttı. Peki, Acer Predator X49 X QD-OLED özellikleri nasıl?

Acer, Aralık 2023 tarihinde üst seviye oyun monitörünün tanıtımını yapmıştı ancak herhangi bir resmi açıklama gelmemişti. Şimdi ise Predator X49 X’in ilk özellikleri ortaya çıktı.

Acer Predator X49 X, 5120 x 1440 piksel ultra geniş çözünürlüğe ve 1800R kavis oranına sahip devasa bir 48,9 inç QD-OLED ekrana sahip olacak. Oyun odaklı özellikler açısından Predator X49 X, 240 Hz yenileme hızı ve 0,03 ms tepki süresiyle oyunculara üst düzey bir deneyim sunacak.

Oyun monitörü optimum ses çıkışı için iki adet 5W hoparlöre ve henüz açıklanmayan çeşitli ergonomik avantajlara sahip. Ek olarak, bağlantı için 2x HDMI 2.1 ve 1x DisplayPort 1.4’ün yanı sıra iki adet USB Type-A ve 90W güç dağıtımına sahip özel bir USB Type-C bağlantı noktası sunulacak.

Monitörün fiyatı veya çıkış tarihi hakkında şu an için herhangi bir bilgi yok ancak Predator X49 X’in yakında piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x