Çağlar Ertuğrul: Evlenmek değil, boşanmak daha zor!

Çağlar Ertuğrul ve Ceyla Odman’ı aynı sahnede buluşturan ‘Override’ oyununun galası, önceki gün Kadıköy DasDas’da gerçekleşti. Çağlar Ertuğrul, “Herkesin oyun sonunda farklı sonuçlara vardığı, insanları düşünmeye ve tahminlerde bulunmaya iten, güzel bir iş oldu” dedi.

“BENCİL DEĞİLİM”

Oyunla ilgili konuşurken bencillikle ilgili düşüncelerini de söyleyen ünlü isim, gazetecilerin yönelttiği “Gerçek hayatta bencil misiniz?” sorusuna, “Önceliklerim tabii ki var ama bencil değilim. Özellikle trafikte lütfen kimse bencil olmasın” cevabını verdi.

“ALTINLARIMI GERİ İSTİYORUM”

Geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda “Arkadaşlarımın düğünlerinde altın takıyorum, iki yıl sonra boşanıyorlar, altınlarımı geri isteyeceğim” sözleriyle dikkat çeken oyuncu, “Haksız mıyım? Bakın altın ne kadar oldu? Ben anlamam, geri istiyorum altınlarımı” diyerek herkesi güldürdü.

“BOŞANMA ESPRİSİ DE YAPILABİLMELİ”

Stil danışmanı Kayla Manukyan ile uzun süredir aşk yaşayan Çağlar Ertuğrul, “Şaka bir yana hayatı bir şekilde geyiğe vurmak gerekiyor. Boşanmakla ilgili de espri yapabiliyor olmak lazım, bu devirde zaten evlenmek değil boşanmak daha zor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x