Renault SUV stoklarını eritmek için fiyatları dibe çekti, listeyi gören şaşırıyor

C-SUV pazarında tüketicilerin pek çok alternatifi mevcut. Ancak kullanıcılar, her zaman en iyisini aramak adına uzun süren araştırmalar yapıyor.

İşte bu araştırmaları yaparken listenize eklemeniz gereken araçlardan birisi de Renault Austral. Şık tasarımı, iddialı özellikleri ve fiyatıyla tüketicileri kendisine çeken Austral, C-SUV havuzunda artık öne çıkan bir seçenek diyebiliriz.

Renault Austral fiyat listesi: En ucuz C-SUV!

Renault Austral, Türkiye macerasına üç farklı donanım seçeneğiyle beraber geldi. Bunlardan baz donanım paketinde 160 beygir güç üreten hibrit motor bizleri karşılıyor.

Oldukça performanslı olan bu motora eşlik eden şanzıman tipiyse elbette tam otomatik. Bu ikiliyle beraber hem yüksek performans elde edebilen araç, hem de ekonomik yakıt tüketimi sağlıyor.

Renault Austral, geniş aileler açısından adeta biçilmiş bir kaftan. Zira aracın bagaj hacmi tam 575 litre. Bu da hem günlük ihtiyaçlar açısından oldukça yeterli bir yükleme alanı sunduğunu hem de uzun yolculuklarınızda sizi üzmeyeceğini kanıtlamış oluyor.

Ayrıca araç bu yükleme alanını sunarken arka tarafta oturan yolcular için de geniş bir yaşam alanı vermeyi başarıyor. Peki ama Renault Austral tüm bunları yaparken önümüze nasıl bir fiyat tablosu getiriyor? Gelin şimdi modelin donanım seçenekleri ve güncel fiyat detaylarına daha yakından bakalım.

techno mild hybrid 160 hp auto

Fiyatı: 1.699.900 ₺

techno esprit alpine mild hybrid 160 hp auto

Fiyatı: 1.756.000 ₺

techno esprit alpine E-tech full hybrid 200 hp

Fiyatı: 1.987.900 ₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x